معرفی مجموعه

شركت صفا طب افتخار دارد بدنبال سياست هاي دولتمردان جمهوري اسلامي ايران در خصوص قطع وابستگي به كشورهاي بيگانه گامي هرچند كوچك اما حياتي كه اقتصاد پايه و ريشه آن ميباشد را بردارد
به همين منظور و بنا به نياز داخلي اين شركت در سال 1368 مطالعات اوليه خريد ماشين الات و اخذ مجوزها و همچنين تاييديه هاي مختلف را از ارگان هاي ذيربط دريافت و در سال 1373 با هدف توليد تجهيزات پزشكي مصرفي بيمارستاني شروع به فعاليت رسمي نمونده و با طرح توسعه اول اقدام به احداث ساختمان و خريد ماشين الات داخلي و خارجي در ارديبهشت سال 1376 با حضور رياست محترم جمهوري وقت افتتاح و مورد بهره برداري انبوه قرار گرفت.
شركت صفاطب واحد نمونه استاندارد ملي ايران دارنده استانداردهاي بين الملليCE و گواهينامه ISO13485 ، ISO 9001 و IEC 17025/ISO و همچنين عضويت در انجمن كيفيت جهاني و كيفيت اروپا مي باشد. خط توليد اين شركت با دستگاه هاي تمام اتوماتيك وروز دنيا زير نظر مهندسين ،كارشناسان و پرسنل مجرب انجام ميگيرد.
اين شركت توانسته با بهره گيري از كارشناسان مجرب و با تجهيز و راه اندازي آزمايشگاه هاي جديد از جمله آزمايشگاه هاي شيمياي فيزيكي و ميكربي و انجام انواع استريل هاي پزشكي محصولاتي چون گاز هاي پانسمان و گازهاي استريل و... را در كشور راه اندازي و به عنوان آزمايشگاه همكار كشوري استاندارد به آزمايش محصولات ارسالي كارشناسان محترم اداره استاندارد انجام وظيفه نمايد.قابل ذكر است ازمايشگاه صفاطب اولين ازمايشگاه در استان اصفهان ميباشد كه در حوزه باند و گاز موفق به اخذ گواهينامه ISO /IEC 17025 از مركز تاييد صلاحيت ملي ايران شده است.
اين شركت اولين و تنها توليد كننده باند وگاز با بافت حلقوي مي باشد كه توليد محصولات با اين روش باعث بالا رفتن كيفيت و پايين آمدن قيمت ها مي شود كه اين بزرگترين خدمت اين واحد به كشور و امت مسلمان آن محسوب مي گردد.با آرزوي آنكه توانسته باشيم گامي هرچند كوچك براي سربلندي ايران اسلامي برداشته باشيم.

 

تماس با ما

  • نشانی کارخانه : شهرک صنعتی اشترجان، خیابان پانزدهم، پلاک 200
  • شماره تماس : 3-03137608101
  • شماره فکس : 9-02155435596
  • پست الکترونیک :

آدرس ما بروی نقشه